Статті

ВІДБУВСЯ «УРОК МУЖНОСТІ»

1-2У межах співпраці Тисменицької міської ради та відділу освіти сьогодні, 24 лютого, у Тисменицькому ліцеї відбувся «Урок мужності». Захід провели військовослужбовці стрілецького батальйону 50-го полку ім. Семена Височана Національної гвардії України. Урок відвідали учні Тисменицького та Марковецького ліцеїв.
У цей день від імені міського голови Тетяни Градюк подякував оборонцям за захист територіальної цілісності України радник з питань ветеранської політики Іван Стефанів.
Такі «уроки мужності» проводитимуться щовівторка на базі Тисменицького ліцею з метою національно-патріотичного виховання молоді.
2
 
1-2