У четвер, 18 травня, у місті Тисмениця відзначили Всесвітній День вишиванки. На центральній площі міста відбувся танцювальний флешмоб за участю учнів Тисменицького ліцею. Також було облаштовано тематичну фотозону та проводився збір коштів на підтримку ЗСУ, під час якого вдалось зібрати 1705 гривень.
Міський голова Тетяна Градюк привітала усіх із Всесвітнім днем вишиванки, подякувала кожному учаснику флешмобу, дуету «Гардамани» та хореографу Яні Моздір.
2023-05-18 22:13:29
Детальніше