Статті
БІЛЯ МОНАСТИРЯ У ПОГОНІ ВИСАДИЛИ ТРИ СОТНІ ДЕРЕВ
- Перегляди: 5129
У четвер, 28 березня, керівництво та працівники Тисменицької міської ради, а також працівники Пшеничниківського старостинського округу долучилися до екологічної акції з озеленення громади.
Три сотні саджанців породи сосна звичайна висадили біля духовно-паломницького центру — Монастиря Успіння Матері Божої у Погоні.
Така акція з озеленення території довкола Монастиря проводиться щороку. Тож дякуємо кожному, хто долучився до екоініціативи!






Календар новин
Червень 2026 |



















